Grupu nodarbības 

Elpošanas grupu sesijās mēs izmantojam elpošanas tehnikas, lai atbrīvotos no emocionālām traumām, pārdzīvojumiem, veciem aizvainojumiem un bailēm, kas traucē justies pašpārliecinātam, mierīgam, harmoniskam, laimīgam. Paplašinot apziņas stāvokli, mēs varam dziļāk izprast paši sevi, savas limitācijas un zemapziņu, kā arī apzināti pārprogrammēt to uz veiksmi un labklājību. 

Lai šis process notiktu vēl efektīgāk, sesijas beigās tiek spēlēti kristāla trauki, kam ir ļoti smalka, specīga vibrācija, kas ietekmē ne tikai cilvēka fizisko ķermeni, bet arī strādā vēl smalkākos enerģijas līmeņos.

Kas ir šie smalkie enerģijas līmeņi?

Tie ir parastu cilvēku acij neredzami enerģijas lauki, kas ir līdzīgi zinātnieku pierādītajam kvantu laukam, kas satur informāciju kā:

  • domformas
  • pārliecības
  • emocijas
  • intuīcija
  • cēloņu - seku reakcijas

Šī informācija satur konkrētu vibrāciju (pozitīva satur augstu frekvenci, negatīva - zemāku). Šī vibrācija atspoguļojas mūsu informatīvajā laukā kā enerģija, kas ieskauj cilvēka ķermeni. Cilvēkam ilgstoši uzturoties negatīvā vidē, tā enerģijas lauks sāk sinhronizēties ar dotās vides vibrāciju, ko uztveram kā nepatīkamas sajūtas.

Kāpēc izvēlēties dziedošo kristālu trauku skaņas?

Kristāla trauku skaņas izdala ļoti augstu vibrāciju - frekvenci. Ilgstošāk atrodoties šajā rezonansē, viss, kas ir zemāks, tiek dzēsts un cilvēks sāk sinhronizēties ar šīm augstajām vibrācijām un tas atspoguļojas sajūtu līmenī kā miers, harmonija un dzīvesprieks. 

Apvienojot šos unikālos dabas instrumentus - elpošanu un skaņu, mēs varam gūt pozitīvi pārsteidzošus un ātrus rezultātus, kā arī veicināt savu fizisko, mentālo un emocionālo labklājību! 

 

PAMATKURSS 24.-26.01

 


  • Paplašini savu apziņu un gūsti atbildes uz saviem iekšējiem jautājumiem; 
  • Līdzsvaro savu prātu, ķermeni un garu;
  • Iegūsti paliekošus rīkus, instrumentus un metodes, lai turpinātu savu izaugsmi

3 dienu kurss, kur dalībnieki gūst tūlītēju pieredzi un rezultātus, pieredzot dziļu izpratni par dzīvē notiekošajiem procesiem, sakārtojot savas emocijas un gūstot atbildes uz saviem iekšējiem jautājumiem. 

24.-26. Janvāris - GRUPA PILNA
6. - 8. Marts - VIETAS PIEEJAMAS
3. - 5. Aprīlis - VIETAS PIEEJAMAS

                                                    Uzzini vairāk   0
 .