Karaliskā ziedu Pirts & Kristālu enerģijas transmisija 21. un 22.oktobrī

Tavai Dvēselei, Tavai sievišķībai un karalienes šķautnei ir sagatavots īpašs pārsteigums! 


Aicinu Tevi piedzīvot īpašas sajūtas pirts telpā:
“Karaliskā ziedu pirts - pārpilnības plūsma” un jaunu kristālisko enerģiju un pārpilnības vibrāciju transmisija ar Kristālu traukiem.


Viss pasākums ilgst 4h: 1 daļa - Evitas Maurmanes vadīts Pirts rituāls "Pārpilnības plūsma"

2.daļa - atsevišķā telpā uz paklājiņiem - pelde Kristālu trauku skaņās , Intas Brūnas vadīta "Kristālisko enerģiju transmisija".

Satiksimies skaistā telpā - Hotel & Spa Kurshi 

Balts halāts , čības, tējiņa, dvielis būs uz vietas.

Lai justos silti un komfortabli, baudot kristālu skaņas, līdzi ņem slitas zeķes, paklājiņu, pledu un spilventiņu.

Tava sajūta ir tā, kas ir ar Tevi ik mirkli! Tad lai tā ir skaistuma, pārpilnības un baudas pilna !!!

Lai nostiprinātu caur aromātu šo pārpilnības frekveci arī pēc rituāla, dāvaniņā saņemsi 5ml aromeļļu "Pārpilnība"Ieguldījums Tavā pārpilnībā 90euro

PIETEIKTIES:  26315071

Vai rakstot uz:/kontakti/

21.oktobrī / Grupa pilna

 22.oktobrī / Grupa pilna
Kristālu trauku meditācija  


Skaņa ir viens no spēcīgākajiem instrumentiem, kas maina vibrāciju telpā un visā, kas atrodas tajā - cilvēka sajūtu, noskaņojumu, emocionālo stāvokli, kas savukārt ietekmē viņa veselību un labklājību.

Augstas vibrācijas telpā iespējama ne tikai relaksācija un dziedināšanās, bet arī apziņas stāvokļa paplašināšanās, caur kuru ir iespējams ieraudzīt atbildes, kliedēt šaubas, redzēt vīzijas un izzināt sevi visdziļākos līmeņos. 
Dziedošie kristāla trauki ir veidoti no 99,99% kvarca un tos spelējot, izdalās ļoti smalka vibrācija, kas mijiedarbojas ar mūsu ķermeni šūnu līmenī, to strukturizējot un paaugstinot vibrāciju. 
Mūsu ķermeņa sastāvā ir ļoti daudz ūdens, kas ir spēcīgs informācijas nesējs. 
- Peldoties dziedošo kristālu trauku skaņās, mēs mainam ūdens struktūru savā ķermenī un attīram negatīvo informāciju, kas uzkrājusies mūsu informatīvajā laukā. 
- Cilvēka čiekurveida dziedzeris, ko dēvē par "trešo aci" un kas atbild par cilvēka "paraspējām", satur mazus kristāla gabaliņus, kas kristālu trauku spēlēšanas laikā aktivizējās un rezonē ar kristāla skaņas vibrāciju, tādā veidā to aktivizējot!

- Tāpat kā cilvēkam jārūpējas par fiziskā ķermeņa tīrību, tā arī tas jādara ar enerģētiskajiem ķermeņiem. Kristālu trauku skaņas frekvence ir lielisks veids, kā attīrīt zemās frekvences enerģētiskajos ķermeņos.

Ja vēlies piedalīties meditācijā, tad raksti sadaļā kontakti un saņem personīgu info par nākošo kristālu trauku meditācijas norises laiku un vietu.

Dalība tiks reģistrēta tikai personīgi rakstot uz: PIETEIKTIES ŠEIT AIZGĀJUŠO BĒRNIŅU DVĒSEĻU ATBRĪVOŠANA


 Mīļās sievietes - radītājas!


Šis pasākums ir tieši priekš tām sievietēm - māmiņām, kuras piedzīvojušas abortus un/vai zaudējušas savu bērniņu - piedzīvojušas sava bērniņa aiziešanu.

Pasākuma mērķis ir palīdzēt sievietēm attīrīt savu enerģētisko lauku un sakrālo radīšanas centru - dzemdi. Ja sievietes dzīvē ir bijis šis emocionāli ne tik patīkamais notikums un viņa to nav "iztīrijusi", tad zemapziņā veidojas daudz negatīvu programmu, kas traucē viņai dzīvē būt laimīgai, būt pieņemošai un baudīt dzīvi visās jomās. Vissastopamākā zemapziņas programma , kas veidojas pēc abortiem un tik spēcīgiem pārdzīvojumiem kā bērniņa zaudēšana , ir “es neesmu pelnījusi”….”es neesmu gana laba” …”man nepienākas, jo emu vainīga”…utt..

Šobrīd planēta zeme iet jaunā vibracionāli augstākā līmenī un tas ir tieši saistīts ar sievišķo enerģiju un sievietes ķermeni. Jaunajās vibrācijās nav vairāk vietas vainas apziņai un ciešanām. Tāpēc šobrīd ir ļoti svarīgi katrai sievietei attīrīt un izdziedināt savu sakrālo radīšanas centru un caur piedošanu un izpratni atlaist un notransformēt šo pārdzīvojumu, sakārtot attiecības ar tām aizgājušo bērniņu dvēselītēm, kas ir “iesprūdušas  starptelpā. “


PASĀKUMA NORISE:

1.daļa - Teorija

- Kā notiek dvēseļu iemiesošanās
- Kā notiek līgumu slēgšana dvēseļu līmenī
- Gaidību periods: gadījumi, kad bērniņa dvēselīte atsakās nākt
- kā notiek bērniņu dvēselīšu iesprūšana starptelpā
- karmiskais aspekts
- par jaunā laikmeta dvēselītēm 

2.Praktiskā daļa / Dvēselīšu atbrīvošana


3.Rituāls "Sieviešu spēka aplis" (sapildīšanās ar sievišķo spēku un enerģiju) 


Pasākumu vada: 

Inta Brūna (Vietnes dziveskods.lv vadītāja, Personības attīstības projekta “Dzīves grāmata” līdzautore, personības izaugsmes trenere, skaņu meistare, dvēseļu dziedniece un pavadone, dvēseļu līgumu kuratore, garīgā skolotāja )

Elīna Čīma ( veiksmīga uzņēmēja, aizgājušo bērnu dvēseļu pavadītāja)

Šis process tiek organizēts gan individuāli, gan mazās grupās. Laiks un vieta tiek saskaņoti individuāli pēc pieteikšanās.


Ja Tu jūti, ka šis  pasākums Tev var palīdzēt, tad lūdzu raksti uz email: [email protected] 

0

 .