Karaliskā ziedu Pirts & Kristālu enerģijas transmisija 21. un 22.oktobrī

Tavai Dvēselei, Tavai sievišķībai un karalienes šķautnei ir sagatavots īpašs pārsteigums! 


Aicinu Tevi piedzīvot īpašas sajūtas pirts telpā:
“Karaliskā ziedu pirts - pārpilnības plūsma” un jaunu kristālisko enerģiju un pārpilnības vibrāciju transmisija ar Kristālu traukiem.


Viss pasākums ilgst 4h: 1 daļa - Evitas Maurmanes vadīts Pirts rituāls "Pārpilnības plūsma"

2.daļa - atsevišķā telpā uz paklājiņiem - pelde Kristālu trauku skaņās , Intas Brūnas vadīta "Kristālisko enerģiju transmisija".

Satiksimies skaistā telpā - Hotel & Spa Kurshi 

Balts halāts , čības, tējiņa, dvielis būs uz vietas.

Lai justos silti un komfortabli, baudot kristālu skaņas, līdzi ņem slitas zeķes, paklājiņu, pledu un spilventiņu.

Tava sajūta ir tā, kas ir ar Tevi ik mirkli! Tad lai tā ir skaistuma, pārpilnības un baudas pilna !!!

Lai nostiprinātu caur aromātu šo pārpilnības frekveci arī pēc rituāla, dāvaniņā saņemsi 5ml aromeļļu "Pārpilnība"Ieguldījums Tavā pārpilnībā 90euro

PIETEIKTIES:  26315071

Vai rakstot uz:/kontakti/

21.oktobrī / Grupa pilna

 22.oktobrī / Grupa pilna
Kristālu trauku meditācija  


Skaņa ir viens no spēcīgākajiem instrumentiem, kas maina vibrāciju telpā un visā, kas atrodas tajā - cilvēka sajūtu, noskaņojumu, emocionālo stāvokli, kas savukārt ietekmē viņa veselību un labklājību.

Augstas vibrācijas telpā iespējama ne tikai relaksācija un dziedināšanās, bet arī apziņas stāvokļa paplašināšanās, caur kuru ir iespējams ieraudzīt atbildes, kliedēt šaubas, redzēt vīzijas un izzināt sevi visdziļākos līmeņos. 
Dziedošie kristāla trauki ir veidoti no 99,99% kvarca un tos spelējot, izdalās ļoti smalka vibrācija, kas mijiedarbojas ar mūsu ķermeni šūnu līmenī, to strukturizējot un paaugstinot vibrāciju. 
Mūsu ķermeņa sastāvā ir ļoti daudz ūdens, kas ir spēcīgs informācijas nesējs. 
- Peldoties dziedošo kristālu trauku skaņās, mēs mainam ūdens struktūru savā ķermenī un attīram negatīvo informāciju, kas uzkrājusies mūsu informatīvajā laukā. 
- Cilvēka čiekurveida dziedzeris, ko dēvē par "trešo aci" un kas atbild par cilvēka "paraspējām", satur mazus kristāla gabaliņus, kas kristālu trauku spēlēšanas laikā aktivizējās un rezonē ar kristāla skaņas vibrāciju, tādā veidā to aktivizējot!

- Tāpat kā cilvēkam jārūpējas par fiziskā ķermeņa tīrību, tā arī tas jādara ar enerģētiskajiem ķermeņiem. Kristālu trauku skaņas frekvence ir lielisks veids, kā attīrīt zemās frekvences enerģētiskajos ķermeņos.

Ja vēlies piedalīties meditācijā, tad raksti sadaļā kontakti un saņem personīgu info par nākošo kristālu trauku meditācijas norises laiku un vietu.

Dalība tiks reģistrēta tikai personīgi rakstot uz: PIETEIKTIES ŠEIT 0
 .