Šī ir ļoti spēcīga koncentrācijas prakse, kas harmonizē abas smadzeņu puslodes. Tas nozīmē, ka tas harmonizē arī sievišķo un vīrišķo enerģiju cilvēkā. Atšķirība starp cilvēku, kurš plūst pa dzīvi pašplūsmā un dzīvo kā sanāk un cilvēku, kurš dzīvo tā kā vēlas ir tajā, ka tiem, kuri dzīvo kā vēlas, ir lielas koncentācijas spējas, kuras cilvēks izmanto, lai sasniegtu vēlamo. Koncentrācijas spējas ir iespējams uztrenēt, praktizējot. Ja ir daudz domu galvā, kas nav produktīvas, tad saprotiet, ka viņas nenoved pie vēlamā rezultāta, bet gluži otrādi. Lai veicinātu savu produktivitāti, var izmantot tieši šo praksi kā instrumentu. Un tas nav tikai par koncentrāciju darbā - tas ir par ikdienas esības stāvokli. Kad cilvēks dzīvo ar negatīvām domiņām galvā kā piem: ko tagad dara mans partneris, a ja gadījumā… a ja gadījumā manam bērnam … a ja gadījumā man sanāks tā, no kā es baidos … utt… TAD STOP!!! Izmanto Zelta astotnieku un koncentrējies centrā. Caur šo praksi var trenēt gan koncentrāciju, gan arī izmantot kā diagnostikas instrumentu, lai redzētu, kura no smadzeņu puslodēm ir dominējošā , kā arī kura no enerģijām - sievišķā vai vīrišķā ir dominējošā. Un tas vēl nav viss: Cirkulējot zelta enerģiju ap smadzeņu puslodēm, cilvēks burtiski var redzēt, kas notiek viņa galvā. Un tā ir lieliska iespēja to visu, “kas jauc galvu un traucē dzīvot”, sakārtot, izdziedināt un notransformēt.


Kā vieglāk pārvarēt 
nepatīkamas situācijas dzīvē un iziet no krīzes?! Tehnika - savas vēlamās realitātes veidošanaKo darīt ja baiļu programmas nodotas bērniem?

Šajā video ir atbilde tām sievietēm - mammām, kuras saprot, ka esot gaidībās, ir ielikušas baiļu un nedrošības sajūtu saviem bērniem. Kas ir cilvēka galvenie uztveres kanāli, lai uztvertu smalkākus plānus. 

Gaišdzirdība, gaišredzība, gaišzinība, gaišjūtība - šie ir 4 galvenie uztveres kanāli, caur kuriem cilvēks uztver smalkākos plānus.  Šis video ir fragments no vebināra "Fiziskā un ēteriskā ķermeņa sinhronizācija" Pilns vebināra ieraksts pieejams Mentorprogrammas ietvaros.


Video, kurā tiek stāstīts par bailēm un nedrošības sajūtu. 

Cilvēkam drošības sajūta veidojas no 0 - 1,5 gadu vecumam. Ja šajā posmā bērns nejūtas droši, tad visa pasaule priekš tāda cilvēka būs apdraudējums. Lai izmainītu šo sajūtu, cilvēkam caur izmainītu apziņas stāvokli vai/jeb meditācijiu, ir iespējams atgriezties šajā laika periodā (0 - 1,5) un izmainīt pārliecību par to, kā uztvert realitāti. Nomainot pārliecību, cilvēkam mainās uztvere un līdz ar to, arī realitāte. 

Motivējošs video - "Mana veiksmīgā diena"

Lai diena ir izdevusies un veiksmīga, katru rītu ir jānoskaņo sevi uz pēc iespējas augstākas vibrācijas, kas sajūtās izpaužas, kā miers, harmonija pašam ar sevi, iedvesma, prieks utt.

 Izmanto šo video katru rītu, lai motivētu sevi uz veiksmi un panākumiem!


Par meditāciju! 

Šis video ir bāzes video par meditāciju, meditāciju veidiem un kā to lietderīgi un rezultatīvi izmantot savā ikdienā. Kādu meditāciju izmantot, lai atbrīvotos no saspringuma?! Un kā izmantot meditāciju, lai tas, ko jūs radat, dotu gandarījumu un labu sajūtu realizācijas brīdī!


Meditācija "Mātes klēpis"

 Šī ir ļoti dziļa meditācija, kuras laikā iespējams izdziedināt bērnības traumas un sakārtot attiecības ar mammu. Bieži vien cilvēks nevar sasniegt savus vislielākos mērķus, jo pietrūkst pašpārliecinātības. Pašpārliecinātības trūkums ir saistīts ar nepietiekošu atbalstu, sapratni un mīlestību no vecākiem, īpaši no mammas. Cilvēks bieži vien rīkojas baiļu un mīlestības trūkuma vadīts un sāk izdabāt citiem vai/un visu dara tikai tādēļ, lai pierādītu citiem, jo vēlas justies drošībā, mīlēts, un atbalstīts. Šī meditācija palīdz sapildīties ar mīlestību un atbrīvoties no aizvainojumiem pret mātes sievišķo enerģiju, kā arī piedot un transformēt pāridarījumus un vainas apziņu mierā, harmonijā un drošības sajūtā.


No kā sastāv cilvēks? Dvēsele, prāts, ķermenis.

 Kas ir katras substances galvenie uzdevumi un kā ar tiem strādāt. Kā tos pareizi izmantot, lai cilvēks justos savā veselumā un būtu laimīgs visas dzīves garumā. 


Sirds meditācija - saruna ar savu sirdi

Obligāti izlasi zemāk rakstīto instrukciju!!!

Šī ir ļoti dziļa un smalka meditācija, kas ļauj savienotos ar sevi, lai sajustu patieso sajūtu, kas tajā brīdī ir dominējošā savā sirds magnētiskajā laukā. Neko neizdomājot. Mērķis ir konstatēt savu patieso sajūtu uz doto mirkli un dziedināt to. Cilvēkiem nav patīkami šajā sirds centrā uzturēties ilgstoši, jo sāk spiest un var būt sajūta, ka īstenība sāp. Bet tas ir tikai tāpēc, ka cilvēks šo sāpi nēsā līdzi un slēpj to pats no sevis. Caur šo meditāciju ir iespēja sevi dziedināt. Apzinoties patieso ainu un mainot to. Nevienu nevainojot, bet gan atbrīvojot savu sāpi un nomainot to ar mīlestību. Pēc meditācijas beigām 10 min esi klusumā ar sevi. Iespējams, ka atbildes nāks tieši esot klusumā pēc meditācijas! Ja ir sajūtas, ka spiež sirdī vai nevar atelpu dabūt, tas nozīmē, ka dziļa sāpe vai aizvainojums vēlas tikt atbrīvots. Dod sev laiku tam izdziedināties un nākošo meditāciju taisi tikai tad, kad esi nointegrējis iepriekšējo. Ja process norit viegli un patīkami, tad meditācijas biežumam nav ierobežojumu. To var veikt arī vairākas reizes dienā. Ja process ir smags, tad šo meditāciju taisi ne biežāk kā 1 reiz nedēļā.


Šajā video stāstīts par karmu un karmiskajām attiecībām. 

Vai visu dzīvi jācieš un jāupurējas citiem cilvēkiem? Ko darīt, lai pabeigtu toksiskas un neveselīgas attiecības? 


Šajā video tiek stāstīts par apziņas plašumu un par 7 cilvēka ķermeņiem. 

Cik cilvēks sevi apzināti jūt un saprot, kas ar viņu notiek. Kā noteikt, kurā līmenī cilvēks sevi apzinās?!


Pievilkšanās likums.

 Kāpēc nevar dabūt to ko vēlies un bieži dabū to, ko nevēlies? Vai gribēt ir slikti vai labi? Kā veidojas Tava personalitāte? Ar ko sākt? - par to visu stāstīts šajā video.

Transformācijas un atbrīvošanās meditācija. 

Veicot šo meditāciju 21 dienu, esiet gatavi uz neatrisinātu situāciju izreaģēšanu dzīvē, kas vedīs uz pozitīvām pārmaiņām. Meditācijā ietilpst 5 min vadīta elpošana.


Crystal singing bowls in nature