Meditācija "Mātes klēpis"

 Šī ir ļoti dziļa meditācija, kuras laikā iespējams izdziedināt bērnības traumas un sakārtot attiecības ar mammu. Bieži vien cilvēks nevar sasniegt savus vislielākos mērķus, jo pietrūkst pašpārliecinātības. Pašpārliecinātības trūkums ir saistīts ar nepietiekošu atbalstu, sapratni un mīlestību no vecākiem, īpaši no mammas. Cilvēks bieži vien rīkojas baiļu un mīlestības trūkuma vadīts un sāk izdabāt citiem vai/un visu dara tikai tādēļ, lai pierādītu citiem, jo vēlas justies drošībā, mīlēts, un atbalstīts. Šī meditācija palīdz sapildīties ar mīlestību un atbrīvoties no aizvainojumiem pret mātes sievišķo enerģiju, kā arī piedot un transformēt pāridarījumus un vainas apziņu mierā, harmonijā un drošības sajūtā.


No kā sastāv cilvēks? Dvēsele, prāts, ķermenis. Kas ir katras substances galvenie uzdevumi un kā ar tiem strādāt. Kā tos pareizi izmantot, lai cilvēks justos savā veselumā un būtu laimīgs visas dzīves garumā. 


Sirds meditācija - saruna ar savu sirdi

Obligāti izlasi zemāk rakstīto instrukciju!!!

Šī ir ļoti dziļa un smalka meditācija, kas ļauj savienotos ar sevi, lai sajustu patieso sajūtu, kas tajā brīdī ir dominējošā savā sirds magnētiskajā laukā. Neko neizdomājot. Mērķis ir konstatēt savu patieso sajūtu uz doto mirkli un dziedināt to. Cilvēkiem nav patīkami šajā sirds centrā uzturēties ilgstoši, jo sāk spiest un var būt sajūta, ka īstenība sāp. Bet tas ir tikai tāpēc, ka cilvēks šo sāpi nēsā līdzi un slēpj to pats no sevis. Caur šo meditāciju ir iespēja sevi dziedināt. Apzinoties patieso ainu un mainot to. Nevienu nevainojot, bet gan atbrīvojot savu sāpi un nomainot to ar mīlestību. Pēc meditācijas beigām 10 min esi klusumā ar sevi. Iespējams, ka atbildes nāks tieši esot klusumā pēc meditācijas! Ja ir sajūtas, ka spiež sirdī vai nevar atelpu dabūt, tas nozīmē, ka dziļa sāpe vai aizvainojums vēlas tikt atbrīvots. Dod sev laiku tam izdziedināties un nākošo meditāciju taisi tikai tad, kad esi nointegrējis iepriekšējo. Ja process norit viegli un patīkami, tad meditācijas biežumam nav ierobežojumu. To var veikt arī vairākas reizes dienā. Ja process ir smags, tad šo meditāciju taisi ne biežāk kā 1 reiz nedēļā.


Šajā video stāstīts par karmu un karmiskajām attiecībām. Vai visu dzīvi jācieš un jāupurējas citiem cilvēkiem? Ko darīt, lai pabeigtu toksiskas un neveselīgas attiecības? 


Šajā video tiek stāstīts par apziņas plašumu un par 7 cilvēka ķermeņiem. Cik cilvēks sevi apzināti jūt un saprot, kas ar viņu notiek. Kā noteikt, kurā līmenī cilvēks sevi apzinās?!


Pievilkšanās likums. Kāpēc nevar dabūt to ko vēlies un bieži dabū to, ko nevēlies? Vai gribēt ir slikti vai labi? Kā veidojas Tava personalitāte? Ar ko sākt? - par to visu stāstīts šajā video.


Vai cilvēkam ir liktenis? Vai cilvekam ir brīvā griba? Par to, cik svarīgi ir definēt, kā Tu vēlies dzīvot!


Par sievišķību. Atgādinājums visām sievietēm par savu iekšējo spēku un pareizu tā novirzīšanu.


Fragments no online privatās sesijas, teorētiskā daļa.

Transformācijas un atbrīvošanās meditācija. 

Veicot šo meditāciju 21 dienu, esiet gatavi uz neatrisinātu situāciju izreaģēšanu dzīvē, kas vedīs uz pozitīvām pārmaiņām. Meditācijā ietilpst 5 min vadīta elpošana.

Neliels ieskats par to, ko es daru 
un kā es palīdzu cilvēkiem.


Par emocionālajām traumām un pārdzīvojumiem (ievads)


Tehnika, kā atbrīvoties no emocionālajiem pārdzīvojumiem


Crystal singing bowls in nature

0

 .