Inta Brūna -

Personības un garīgās izaugsmes trenere, mūziķe - skaņu un frekvenču meistare. Enerģētisko rotu radītāja un virziena Transformācija caur skaistumu autore.

Cilvēks ir unikāla būtne, kura spēkos ir radīt. Piedzimstot, neviens nesaņem instukciju, kā to darīt, tāpēc cilvēks rada savu realitāti neapzināti katru minūti atkarībā no tā, kādas ir viņa pārliecības par to, kā notiek dzīve. Manos spēkos ir redzēt cilvēkā tās pārliecības, kas viņam rada problēmas un nepatīkamas situācijas dzīvē, transformēt tās un iedot instrukciju, lai viņš pats mācētu apzināti radīt savu realitāti tādu, kādu vēlas. Esmu pavadone starp cilvēkiem redzamo un neredzamo pasauli. Brīžos, kad cilvēks pazaudē savu saikni ar intuīciju, savu būtību, jūtas apmaldījies un iegājis strupceļā, tad varu aizvest viņu atpakaļ pie sevis un atjaunot pazaudēto saikni. Mans mērķis nav cilvēku glābt, bet gan iedot viņam pašam instrumentus, kurus izmantojot, viņš spēj savienoties ar savu iekšējo būtību, saņemt atbildes no savām augstākajām struktūrām un veidot savu realitāti apzināti - tādu kādu vēlas. Dziedošie kristāla trauki

Dziedošie kristāla trauki ir veidoti no 99,99% kvarca un tos spelējot, izdalās ļoti smalka vibrācija, kas mijiedarbojas ar mūsu ķermeni šūnu līmenī, to strukturizējot un paaugstinot vibrāciju. 

Mūsu ķermeņa sastāvā ir ūdens, kas ir spēcīgs informācijas nesējs. Peldoties dziedošo kristālu trauku skaņās, mēs mainam ūdens struktūru savā ķermenī un attīram negatīvo informāciju, kas uzkrājusies mūsu informatīvajā laukā.
Skaņa ir viens no spēcīgākajiem vibrācijas mainīšanas instrumentiem, savukārt vibrācija ir tā, kas nosaka to, kuru no realitātēm cilvēks piedzīvos. Mainot vibrāciju, mainās realitātes uztvere, mainās tas, kādi notikumi gaidāmi cilvēka dzīvē! Un apzināti izmantojot šo unikālo instrumentu, cilvēkam ir iespēja pašam pārvaldīt savu vibrāciju - sajūtu, kādā viņš vēlas atrasties. 


DZĪVESKODS = DZĪVS ES KODS jeb ES ESMU DZĪVS KODS. 
Cilvēks ir kā dzīvs kods, kurā glabājas visa informācija. Katra cilvēka uzdevums ir atkodēt sevi.

Pirkumu grozs