Enerģētiskās rotas ir no pusdārgakmeņiem veidotas rokassprādzes, kas ir enerģētiski uzlādētas un katra no rotām nes savu īpašo vibrāciju. Tās veic gan aksesuāra, gan nēsātāja enerģijas lauka pastiprināšanas funkciju. 

Lai arī rokassprādžu skaistums izcels īpašnieka unikalitāti rotājoties, šo rotu galvenais mērķis ir palīdzēt nēsātājam uzlabot konkrētas dzīves jomas.

Kristāli darbojas kā pastiprinātāji un pastiprinās cilvēkā to, kas viņā jau ir. Rotas nerisina cilvēku problēmas, bet palīdz turēt konkrētu frekvenci un pastiprina nēsātāja enerģētisko lauku un dot papildus enerģiju, lai pats rotas īpašnieks spēj ieraudzīt savus risināmos uzdevumus konkrētajā dzīves jomā un atrisinot tos, iziet nākošā līmenī. 

 Rotām ir arī dziedniecisks efekts, jo katrs no dabīgajiem akmeņiem/kristāliem pilda savas īpašās dziednieciskās funkcijas un nēsātājs jūt to iedarbību, kā arī iekodētā programma, uz ko rota ir uzprogrammēta, darīs savu darbu. 

Ir rotas, kas darbojas kā "burvju nūjiņas" un piepilda īpašnieka vēlmes, tāpēc nēsātājam jāievēro nodomu tīrība un jāatceras kosmiskais likums par katra cilvēka brīvo gribu. Rotas paredzētas darbam ar sevi, tāpēc tās nedrīkst izmantot pret otra cilvēka brīvo gribu. 

Rotas ir brīnišķīga dāvana arī saviem mīļajiem, bet jāatceras, ka tās nav parastas, tāpēc par to ir jāinformē arī dāvanas saņēmējs.


Enerģētiskās rotas / transformācija caur skaistutmu logo 

Galerija

"Iespēju rota""Zvaigžņu lietus "


"Sieviete - Ferrari"


"Sievišķās maģijas rota"


 "Sievietes pašcieņas rota 2"


"Veselības rota"

"Transformācijas rota"


"Rota auras attīrīšanai"

"Rota ar personalizētiem simboliem" 


Prestižs


Pirkt

Karaliskais safīrs

Melnais gulbis


Pirkt

Iegādāties rotas


Spied šeit

Rotas, kuras nav ievietotas katalogā var pasūtīt , rakstot sadaļā "kontakti"

 

Rota vīriešiem "Drosmes aktivizēšanai"


Vīrišķās pašcieņas rota


Vīrišķībai, stabilitātei un sazemējumam 


Ja vēlaties ieteikumus rotu iegādes izvēlē, rakstiet sadaļā /kontakti/ 

Rotas ir iespējams apskatīt, sajust un iegādāties Online sadaļā /katalogsenergetiskas-rotas/Rotas krāsas var atšķirties atkarībā no apgaismojuma.   Pirkumu grozs